Přestavby vozů na LPG

Přestavby vozů na LPG

Firemní vozy na LPG jsou v ČR osvobozeny od SILNIČNÍ DAŇĚ !!!

 

MIMOŘÁDNĚ - SEKVENČNÍ  VSTŘIKOVÁNÍ  LPG  již od 21.490,- Kč vč DPH

 

nyní NOVĚ poskytujeme POJIŠTĚNÍ  zachování Z Á R U K Y motorů (hlav, ventilů, katalyzátorů, lambda sond a dalších dílů motorů) u NOVÝCH VOZŮ v záruce.

 

Alternativními pohony a v první řadě LPG se zabýváme od roku 1995. Máme zkušenosti s mnoha značkami, se kterými jsme absolvovali nespočet testů na státních zkušebnách, vývojových prací pro schvalování hromadných přestaveb i řešení tisíce problémů u různých značek osobních, dodávkových i nákladních vozů. Pro některé dovozce LPG a CNG systémů jsme prováděli školení nových dílen a jejích pracovníků pro přestavby vozů a stále fungujeme jako on-line poradce pro řešení problémů.

Z těchto letitých zkušeností vyplynul současný výběr výrobců, resp. značek LPG systémů, které Vám nyní nabízíme k přestavbě Vašeho vozu. Ve výběru od nejlevnějších, přesto velmi dobře fungujících polských systémů AC STAG, EUROPEGAS, dnes velmi progresivně a technicky dokonale pracující italské LOVATO, velmi kvalitní BRC až po špičkové LANDI RENZO.

 

AKCE - LOVATO: Přestavba FABIA 1.2 HTP za 21.990,- Kč vč DPH s toroidní nádrží místo rezervy, snímáním stavu paliva a obalem na rezervu. Pro ostatní vozy v AKCI nabízíme toroidní nádrž do rozměru 650/200 v základní ceně přestavby a ukazatel stavu spolu s obalem na rezervu za 500,- Kč vč, DPH

 

Nyní nově možnost SPLÁTEK. Zaplatíte pouze 1/10 ceny za přestavbu a pohodlně splácíte z ušetřených peněz za benzín. Nabízíme splátkové produkty ESSOX


Samostatnou kapitolou jsou systémy pro moderní vozy se systémem přímého vstřiku benzínu (obecně, dle koncernu VW označované jako FSI, TSI). Pro tyto vozy jsou LPG systémy projektovány individuálně podle kódu motoru daného výrobce. Tyto přestavby realizujeme vždy po podrobné osobní konzultaci se zákazníkem.

Naše ceny jsou plně srovnatelné s konkurencí. Podrobný ceník pro Vás připravujeme, ale vzhledem k individuálnímu přístupu k Vám zákazníkům a rozmanitým možnostem doplňkové výbavy je cena vždy optimalizována pro konkrétní zakázku zejména dle požadavků Vás, našich zákazníků.

Například často diskutovaný systém ochrany ventilových sedel (pro některé motory nezbytný, pro jiné doporučovaný při specifickém druhu zatížení motoru) nabízíme v několika variantách - od základního podtlakového, až po plně programovatelný tlakový sekvenční systém pro víceválcové i přeplňované motory. Stejně tak kapaliny pro tyto systémy požíváme pouze certifikované se zaručeným obsahem účinných látek.